2008 yılında faaliyete başlayan EDİGE, inşaat sektöründe yerini almış kendi öz kaynakları ile sağlam temeller üzerinde duran tecrübeli bir kuruluştur. Uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti başta olmak üzere, kalite/zaman ve ülkemizin kaynaklarının doğru kullanılması ilkelerini prensip edinen şirketimiz bir çok projeyi başarı ile bitirmiştir. Ve şirket yeni projelerine de aynı şekilde devam etmektedir.

Edige uyguladığı her projeye sadece bir iş değil aynı zamanda kalıcı bir eser olarak baktığından, “yapıda sanat” sloganı ile yola çıkmıştır. Fakat bu bakış açısının yanında (maliyet kaygısı yaşamadan) projenin işlevselliği uzun vadede mekanların rahatlıkla kullanılabilmesi, ihtiyaçlara cevap verebilmesi ve sürdürebilir olması çok önemlidir. Kalıcı eserler ancak bu şekilde oluşturulabilir.

Misyonumuz

Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak prensibini ilke edinen Edige, kendi sektöründe dünyadaki teknolojik gelişmeleri uzman personeli ile yakından takip edip bunları bünyesinde uygulamaktadır. Kaliteye, güvene ve devamlılığa verdiği önem ile bilinen bir çözüm ortağı olmuştur.

Vizyonumuz

Edige tüm stratejik ortakları ve müşterileriyle oluşturduğu ilişkileri ülke gelişimi ve ekonomisi için faydalı olacak, değer yaratacak sürekli bir işbirliği olarak benimsemiştir. Bu öngörü ile bütün olanaklarını seferber etmek inşaat ve dış ticaret sektörlerinde uluslararası düzeyde öncü bir marka olmak amacındadır.

Kalite Politikamız

Şirket olarak çalışanlarımız, inşaat sektöründe deneyimli, eğitimli, müşteri beklentilerinin farkında ve teknik bilgi yönünden son derece donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Bu bağlamda müşterilerimizin taleplerini gerçekleştirirken hem işin yönetilme süreci hem de yapılan işin kaliteli olmasını sağlayarak EDİGE olarak amacımız kalıcı değerler yaratmaktır.